AIESEC

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí. Byla založena roku 1948 a nyní působí ve více než 127 zemích světa.

Českým studentům zprostředkovávámezahraniční kulturní stáže, kde mohou poznat zvyky jiných národů a vylepšit si cizojazyčnou konverzaci, čipracovní stážena zahraničních firmách. Pro zahraniční studenty realizujemeprojektya také jim umožňujeme pracovat v jedné z firem České republiky.

Středoškolská pobočka ve Valašských Kloboukách patří pod AIESEC Zlín a pomáhá s realizací projektů jako např. EDISON nebo SPEAK!. Vznikla na podzim roku 2012 a zatím je to jediná středoškolská pobočka na světě.

Od té doby již byly na Gymnáziu ve Valašských Kloboukách zrealizovány tyto projekty:
EDISON: listopad 2012, únor 2013, červen 2013, květen 2014, únor 2015
SPEAK!: březen 2013, červenec 2015

Členové:

Marek Cícha, 1.G
Markéta Dorňáková, 1.G
Tomáš Jahoda, 1.G
Martina Psotová, 1.G
Terezie Tulpová, 1.G
Lucie Žáčková, 1.G
Sabina Tvarůžková, 2.G
Marie Vaňková, 2.G
Nikola Pilařová, 3.G
Aneta Zůbková, 3.G
Lukáš Vaněk, 4.G
Tereza Dorňáková, OK
Natálie Fojtů, OK

Kontakt:

Sabina Tvarůžková
sabina.tvaruzkova@aiesec.cz

Najdete nás také na facebooku!