AIESEC

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí. Byla založena roku 1948 a nyní působí ve více než 127 zemích světa.

Českým studentům zprostředkovávámezahraniční kulturní stáže, kde mohou poznat zvyky jiných národů a vylepšit si cizojazyčnou konverzaci, čipracovní stážena zahraničních firmách. Pro zahraniční studenty realizujemeprojektya také jim umožňujeme pracovat v jedné z firem České republiky.

Středoškolská pobočka ve Valašských Kloboukách patří pod AIESEC Zlín a pomáhá s realizací projektů jako např. EDISON nebo SPEAK!. Vznikla na podzim roku 2012 a zatím je to jediná středoškolská pobočka na světě.

Od té doby již byly na Gymnáziu ve Valašských Kloboukách zrealizovány tyto projekty:
EDISON: listopad 2012, únor 2013, červen 2013, květen 2014, únor 2015
SPEAK!: březen 2013, červenec 2015

Členové:

Karolína Solařová, 1.B
Petr Lysák, 1.A
Radoslava Kostková, 1.A
Marek Cícha, 2.G
Terezie Tulpová, 2.G
Lucie Žáčková, 2.G
Sabina Tvarůžková, 3.G
Marie Vaňková, 3.G
Patrik Majc, 3.G

Kontakt:

Karolína Solařová
karolina.solarova@aiesec.cz

Najdete nás také na facebooku!