Pochvala pro studentku Andreu Šenkeříkovou

Vážená paní ředitelko, touto cestou chci vyslovit velké poděkování a pochvalu studentce Vašeho gymnázia Andrei Šenkeříkové.

Za uplynulý „covidový“ rok vnímala Andrejka jak náročné období to pro nás zdravotníky bylo.

Jako poděkování nakreslila a věnovala našemu oddělení obrazy, které zdobí chodbu urologického oddělení KNTB a.s. ve Zlíně. Obrazy nám udělaly velkou radost .Obdivují je nejen pracovníci napříč nemocnicí, ale také pacienti. Pacienti se  díky Andrejčiným obrazům cítí na našem oddělení dobře a i to přispívá  k jejich brzké rekonvalescenci a uzdravení.

Patří jí od celého kolektivu urologického oddělení KNTB a.s. Zlín velké poděkování a uznání za krásné obrazy a za vyjádření její podpory pro nás zdravotníky.

S pozdravem

Jaroslava Kučerová