Valašskokloboucký Majáles 2022

Studenti Gymnázia ve Valašských Kloboukách si Vás dovolují pozvat na 5. barevně laděný Valašskokloboucký Majáles. Majáles bude zahájen v pátek 27. 5. 2022 ve 12:30 průvodem od budovy gymnázia a poté bude probíhat v areálu fotbalového oddílu TJ Spartak Valašské Klobouky.

Pohodové odpoledne nabídne program, ve kterém se můžete těšit na BMX show, taneční skupinu Eles, Dog dancing, mažoretky, pěvecké a taneční vystoupení studentů gymnázia. K tanci a poslechu zahrají skupiny Šamat, Headmaster, M&Ms. O večerní zábavu se postará DJ Labman. Nudit se nebudou ani nejmenší. Pro rodiče s dětmi bude připraven dětský koutek s programem. Pro všechny návštěvníky bude připraveno bohaté občerstvení. Přijďte si užít pohodové a barevné páteční odpoledne a večer s nádechem léta. Těší se na Vás studenti gymnázia.

Za třídu 3. B gymnázia Julie Švachová

8.jpg (JPG 640x426px )