Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Pátý majáles je úspěšně za námi!

Menu

V pátek 27. května 2022 se uskutečnil již 5. ročník Valašskoklobouckého majálesu. Tentokrát se majáles nesl v duchu pestrých barev a režírovala jej třída 3.B místního gymnázia. 

Akce se zúčastnilo několik stovek lidí, které neodradila ani nepřízeň počasí. Příjemnou atmosféru dotvořila vystoupení dětí z Dětského domova ve Smolině, taneční skupiny ELES, folklórního souboru Klobučan, studentů jednotlivých tříd gymnázia, pěveckého sboru gymnázia, ale také Dog dancing a BMX show. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na děti, které si mohly zažít, jaké to asi je být nevidomý, zkusit štěstí v různých soutěžích nebo si nechat něco namalovat na obličej.  

K tanci a poslechu zahrály skupiny Šamat, Headmaster a M&Men´s a celé kulturní odpoledne zakončil vystoupením DJ Labman. 

 

Velké díky patří všem, kteří se na této akci jakkoliv způsobem podíleli, třídě 3. B gymnázia, níže uvedeným sponzorům a hlavně městu Valašské Klobouky, bez kterých by se tato akce jen stěží uskutečnila.   

 

Za celý organizační tým 

Sabina Šenkeříková a Veronika Krahulová 

 

Poděkování sponzorům: 

Cebes, Filmont, Elektro Leo Bičej, TVD, SUOB, Reno Moravia, EST Stage, Printovna, Pokojový malíř, Valašské cukrářství, VODO-TOPO Radim Šenkeřík, Matex Eva Šerá, Kolex, Etronet, Elektro Ginter, Lékárna U Anděla Strážce, Drogerie František Jedlička, Ráj drogerie Stanislav Růžička 

 

Další fotografie: https://www.gymnazium-vk.cz/fotogalerie/54-valasskokloboucky-majales-2022 

                              https://www.gymnazium-vk.cz/fotogalerie/53-valasskokloboucky-majales-2022