Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Vydařená férová snídaně

Menu

Letošní férová snídaně se opět vydařila. Tentokrát byl hlavním organizátorem akce náš tým Fairtade ve spolupráci s týmem Základní školy Valašské Klobouky a městem Valašské Klobouky. Za hudebního doprovodu sboru gymnázia jsme mohli ochutnat spoustu lahodných pokrmů, připravených s láskou a podporou místních i Fairtrade produktů. To vše bylo umocněno vůní výtečné férové kávy, která nejen, že chutnala, ale i zahřála v ne moc teplém počasí. A zatímco rodiče se bavili u snídaně, děti měly možnost vyzkoušet náš výtvarný koutek, eko - koutek a sportovní aktivity, které si pro ně přichystali pořadatelé.
Velké díky patří všem, kteří se na organizaci podíleli: Klubu rodičů, Petru Kozlovi za sponzorský dar Fairtradové kávy, Marku Šenkeříkovi za sponzorský dar od Moštuj.cz, Davidu Poláchovi a jeho sboru za hudební doprovod, Jiřímu Ročákovi za realizaci výtvarného koutku.
Ze zúčastněných děkujeme především panu starostovi, řediteli Základní školy Valašské Klobouky a panu Martinu Janíkovi, který stál u zrodu tradice férových snídaní.

Za tým Fairtrade Petra Mozgvová a Eva Hrošová

 

Celé fotoalbum: Martin Dohnal