Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Prevence patologických jevů ve společnosti

Menu

Gymnázium Valašské Klobouky k závěru studijního roku 2022/2023 uspořádalo pro studenty prvního a druhého ročníku v rámci programu prevence patologických jevů ve společnosti ojedinělý pohybový seminář bojových sportů a umění.

Semináře ve sportovní hale se zúčastnilo na 80 mladých studentů. Obsahem byly ukázky z MMA bojových sportů a bojových umění aikido, jiu-jitsu, karate a box. Studenti bezmála dvě hodiny zažívali atmosféru zdravého soupeření a prakticky se seznamovali s prvky sebeobrany vycházející právě z uvedených sportů a bojových umění.

Realizátorem akce byli členové profesionálního týmu MOVE CENTRE S.R.O. Valašské Klobouky ve spolupráci s Městskou policií Valašské Klobouky, jmenovitě PaedDr. Miroslav Coufal, Mgr. Vadym Zharov a Martin Kubiš. Nové pohybové centrum ve Valašských Kloboukách seminářem pro studenty gymnázia určitě nekončí. Ve svých řadách sdružuje sportovní trenéry, fyzioterapeuty a maséry takže kromě sportovních programů, workshopů a skupinových cvičení pro veřejnost chystá ucelený program rekondičních a regeneračních služeb a v rámci portfolia pro firmy a zaměstnavatele také benefitní a rehabilitačně rekondiční programy nebo masáže. Specializací jsou právě teambuilding programy zaměřené na bojové sporty a sebeobranu nebo pohybové semináře pro sportovní oddíly, svazy a školské instituce.