Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Slavnostní vyhlášení vítězných prací Diskusního fóra Nadace Jana Pivečky

Menu

27. června 2023 ve vile Jana Pivečky ve Slavičíně, sídla Nadace JP, proběhlo slavnostní vyhlášení vítězných prací Diskusního fóra s novodobým veteránem Romanem Macharáčkem a reportérem Josefem Kvasničkou.

Naši studenti byli početně nejúspěšnější školou co do počtu zaslaných prací /62/  a úspěšně vyhodnocených /5/ . Knihu Jana Pivečky "NIKDY SE NEVZDÁVEJ" a další ceny převzali z rukou ředitelky nadace Boženy Filákové a projektové manažerky Ivy Sukané tito studenti: Sára Vjazanko/ 1. A/, Petr Jordán/1. A/, Emma Burešová /1. B/, Vendula Matušincová/3. B/, Zdeněk Vańatka /3. B/.

Děkuji všem studentkám a studentům za pěkné slohové práce a vyjádření názorů na daná témata a oceněným srdečně blahopřeji.

Soňa Zabloudilová

 

Postřeh ze slavnostního předání cen Petra Jordána: Ihned po příjezdu jsme obdrželi ceny a mohli jsme si nabídnout chlebíčky a vdolečkya zapojili jsme se do diskuse. Poté jsme se mnoho dozvěděli o životě Jana Pivečky, mohli jsme si například prohlédnout sbírku jeho cestovních pasů a suvenýrů. Vyhlášení se mi velmi líbilo a mám radost, že jsem se dozvěděl zase něco nového.