Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Pišqworky - krajské kolo

Menu

Pišqworky - krajské kolo

7. listopadu se naše škola účastnila piškvorkového turnaje ve Zlíně na gymnáziu. Naši školu za doprovodu pane učitele Jaroslava Šůstka reprezentoval pětičlenný tým složený z Jakuba Rumánka, Adama Fojtíka, Marka Polácha, Veroniky Holbové a Michala Londina.

Na začátku byl tým přidělený do jedné ze dvou skupin. Každý člen z týmu dostal jednoho soupeře, se kterým sehrál 2 hry (tedy 10 her za celý tým) a z celkových nahraných bodů se určovalo pořadí ve skupině. Ze skupiny tým postoupil z prvního místa do čtvrtfinále, z kterého se probojoval do semifinále. To dělalo týmu největší problém, ale nakonec se rozdílem 2 výher dostal do finále. To probíhalo bez větších komplikací, a tak se celý tým radoval z prvního místa, které týmu zajistilo i postup do krajského kola, které se uskuteční 21. listopadu taktéž ve Zlíně.

 

Marek Polách, 3. B