Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Poděkování studentům gymnázia

Menu

Ples města se vydařil, děkujeme za účast a podporu

Děkujeme všem návštěvníkům Plesu města Valašské Klobouky, že se přišli pobavit a si užít příjemný večer. Poděkování za vytvoření výborné atmosféry patří jak účinkujícím, tak také všem pracovníkům Kulturního a vzdělávacího střediska. A velký dík za podporu akce směřuje také k partnerům a sponzorům. Příští ročník Plesu města se bude konat v sobotu 1. února 2025.

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Letošní společenskou sezónu ozdobil také Ples města Valašské Klobouky, který se nesl v záři hvězd, a to těch hudebních i těch tanečních. Večerem skvěle provázela kapela Showband a o stylové zpestření programu se postarali tanečník Marek Dědik s partnerkou. Se slavnostní polonézou v úvodu vystoupili také studenti klobouckého gymnázia. Dámy a pánové se mohli nechat na památku vyfotografovat v plesovém fotokoutku, občerstvit se výtečnou kávou a dezerty z kavárny U nás kafe, ochutnat vína a také si dopřát skvělou večeři.

 

„Děkujeme všem návštěvníkům Plesu města Valašské Klobouky, že se přišli pobavit a si užít příjemný večer. Poděkování za vytvoření výborné atmosféry patří jak účinkujícím, tak také všem pracovníkům Kulturního a vzdělávacího střediska. A velký dík za podporu akce směřuje také ke všem partnerům a sponzorům. Budeme se těšit na příští ročník městského plesu, který se bude konat v sobotu 1. února 2025,“ pozval místostarosta Jaroslav Baloušek. 

 

Lenka Zvonková
tisková mluvčí

 

https://www.valasskeklobouky.cz/ples%2Dmesta%2Dse%2Dvydaril%2Ddekujeme%2Dza%2Ducast%2Da%2Dpodporu/d-483131