Valašskoklobucký Majáles 2024

Studenti 3. ročníku Gymnázia Valašské Klobouky si vás dovolují pozvat na Valašskoklobucký Majáles 2024, jehož letošní téma zní Movies. Akce bude zahájena v pátek 31.5.2024 ve 12:30 průvodem od budovy gymnázia a poté se přesune do KD Klobučan.
Páteční odpoledne obohatí pestrý program, který odstartují studenti gymnázia svými pěveckými a tanečními výkony. Dále vystoupí Sbor GMVK, ZŠ Valašské Klobouky a ZUŠ Slavičín. Na akci uslyšíte také čtyři oblíbené kapely, které si za svou bohatou kariéru získaly mnoho posluchačů. Jedná se o kapely Počúvaj, Marie Tichá & M A RIE, Trocha Klidu a nesmí chybět ani kapela Humor. O večerní zábavu se postará DJ Labman. Pro rodiče s dětmi je připraven dětský koutek. Po celou dobu konání akce se můžete těšit na bohaté občerstvení.

Přijďte si užít páteční odpoledne a večer s nádechem léta.
Třída 3. B