Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Vernisáže na Valašském kumštování

Menu

V rámci letošního Valašského kumštování ve Vlašských Kloboukách bude vernisáží zahájeno několik výstav. Letos se bude jednat o celkem čtyři výstavy.

 

V úterý 18. 6. proběhne v Domě na roku od 17 hodin vernisáž fotografií Miroslava Pinďáka.  Výstava nese název Persona a jedná se o portrétní fotografie umělců a lidí z jeho blízkého okolí. Výstavou bude zahájen výstavní provoz v Domě na rohu.

 

Ve středu 19. 6. bude v 17:00 zahájena výstava k životnímu jubileu Bohumila Eichlera z Děčína. Fotograf slaví své 70. narozeniny a jeho fotografie zaplní prostory Galerie G na Gymnáziu Valašské klobouky. Výstava nese název Cesta s fotografií. Pomocí fotografie se bude snažit Bohumil Eichler divákům představit svou životní cestu fotografa od prvopočátků tvorby až po současnost.

 

Ve čtvrtek 20. 6. proběhnou dvě výstavy, a to jedna v Galerii Vincúch a jedna v Městském muzeu Valašské Klobouky. Jako první své dílo představí v Galerii Vincúch fotografka Veronika Kolářová. Vernisáž začne v 19:00 a výstava nese název Nespoutané pocity. Veronika Kolářová představí svou současnou fotografickou tvorbu zaměřenou na tajnosti ženské figury.

 

Jako druhá proběhne vernisáž v Městském muzeu Valašské Klobouky s názvem Setkání a začne ve 20:00. Jedná se o trojspolkovou výstavu, ve které se objeví díla domácích umělců ze spolku Vincúch, dále pak díla děčínských umělců STO Z ledu ven a speciálními hosty jsou umělci ze Švédska.

 

Těšíme se na Vás, všichni milovníci výtvarného umění jsou srdečně zváni.

 

Mgr. Zuzana Malíčková