70 let Gymnázia Valašské Klobouky

Ano, letos slaví Gymnázium Valašské Klobouky již sedmdesát let od svého založení. Tato významná událost se uskutečnila po mnoha letech snahy představitelů města a široké veřejnosti 1. září 1949 výnosem Ministerstva školství, věd a umění. Tak vznikla první střední škola v tehdejším Valašskoklobouckém okrese.

Významné výročí si v průběhu roku připomínají studenti a zaměstnanci školy různými  akcemi, o kterých informujeme na webu školy. Oslavy budou vrcholit slavnostní akademií, která se uskuteční 18. října 2019 v 17:00 hodin v KD Klobučan.

Své dveře otevře v tento den všem návštěvníkům od 10:00 hodin areál školy. V Galerii G v přízemí školní budovy bude v 16:00 hodin vernisáží zahájena výstava k tomuto významnému výročí v životě gymnázia.

Srdečně zveme bývalé i současné zaměstnance, pedagogy, absolventy i žáky školy   a širokou veřejnost na slavnostní odpoledne.

Vedení Gymnázia Valašské Klobouky