Výuka od 24. 5. 2021

Obnovení prezenční výuky od 24. května 2021

Podle rozhodnutí vlády ze dne 17. května 2021 se od pondělí 24. 5. 2021 plně obnovuje prezenční výuka žáků na středních školách.

Při zahájení výuky absolvují žáci ve škole antigenní test. Testování si provádí žáci sami pod dohledem učitele. Testování proběhne první vyučovací hodinu, s organizací testování je seznámí třídní učitel.

Po celou dobu přítomnosti ve škole jsou žáci povinni chránit si dýchací cesty respirátorem (typu FFP2, KN 95, apod. dle výnosu MZ ČR  ZDE).

Všem žákům, kteří mají zájem se od pondělí stravovat ve školní jídelně, doporučujeme, aby si  přihlásili oběd ve školní jídelně, a to  nejpozději v pátek 21. 5.2021 do 9:00 hodin.

Výuka tělesné výchovy již může probíhat venku i uvnitř budov. Hlavní formou aktivity budou v prvním týdnu obnovení výuky vycházky a  pohybové aktivity nevyžadující zvýšenou fyzickou zátěž.

RNDr. Eva Cepková, ředitelka školy