Batůžkový projekt

Chceš darovat dárek, který opravdu pomáhá? Zapoj se do Batůžkového projektu a podpoř nejchudší děti v Malawi!

Charitativní organizace Mary´s Meals umožňuje dětem v nejchudších státech světa, aby mohly chodit do školy a dostaly aspoň jedno jídlo za den. Spousta z nich ale nemá ani základní školní pomůcky. Tyto děti můžete podpořit tím, že jim dáte batoh plný věcí, které potřebují. Pro mnoho dětí to bude první hmatatelný dárek, který kdy obdržely.

Obsah batohu: 3 sešity, 1 pouzdro na tužky, 3 tužky, 3 pera, 1 guma, 1 balení pastelek, 1 ořezávátko, 1 pravítko, 1 kovová polévková lžíce, 1 tuhé mýdlo, 1 zubní pasta, 1 zubní kartáček, 1 ručník na ruce, 1 malý míček (např. tenisák), 1 tričko/šaty, 1 kraťase/sukně, 1 žabky (sandály)

Oblečení a boty pro dívku/chlapce ve věkové kategorii 4-12 let.

Více informací a sběr batůžků u Mgr. Michaely Raškové v kab. 206.

Batůžky je možné odevzdat do pátku 17. ledna 2020.

www.batuzkovyprojekt.cz