Blahopřání k úspěchu

Studenti naší školy Bohdana Naňáková, Roman Lysák a Marek Hnaníček vybojovali v mezinárodní Dějepisné soutěži v Chebu krásné 2. místo.

V krajském kole porazili 263 zúčastněných škol a v celostátním jim uniklo prvenství o pouhé 4 body.Vítězné družstvo z Brna získalo z 260 bodů 209 a naši soutěžící 205.Celkem zápolilo 75 středních škol.

Vedení školy blahopřeje soutěžícím k získání druhé nejvyšší příčky na stupních vítězů.Obhájili titul z minulého roku 2017 a navázali na prvenství v roce 2016.

Velké poděkování patří kolegyni Mgr. Jaroslavě Machalové, která žáky odborně připravuje,ale je i také autorkou letošního motta celé soutěže.

Děkujeme za vzornou reprezentaci a šíření dobrého jména Gymnázia Valašské Klobouky.

Vedení Gymnázia Valašské Klobouky