Bohemian Rhapsody

Ve čtvrtek 13. prosince zavítali studenti 1. a 2. ročníku do kina ve Valašských Kloboukách na snímek Bohemian Rhapsody. Jedná se o nový hudební film, který je oslavou kapely Queen a jejího zpěváka Freddieho Mercuryho – legendy, která se zapsala do paměti mnoha lidí, a jednoho z nejvýraznějších a nejoriginálnějších umělců na světě.
Zážitek nejde ani slovy popsat. Mě samotnou film překvapil a hodně obohatil, protože jsem se dozvěděla spoustu nových věcí, o kterých jsem doteď neměla ani tušení. Fascinovala mě neskutečná podoba herců, jak samotného Freddieho v podání Ramiho Malka, tak i všech ostatních členů. Zmínit musím i přesnost některých událostí (např. koncert Live Aid).
A dopad? Jediné oko v sále nezůstalo suché, a to moje, jak už je pravidlem, nebylo výjimkou. A ten, kdo se promítání filmu taky účastnil, si možná všimnul, že my holky jsme sušily uslzené oči hned, jakmile se na plátně objevil Ben Hardy, který ztvárnil bubeníka Rogera Taylora, protože pohled na něj jsme si opravdu nemohly nechat ujít. Všechny dotazované holky potvrdily, že většinu filmu sledovaly právě jeho.
Na závěr bych dodala jen to, že to byl opravdu skvělý hudební zážitek, díky kterému jsem měla pocit, že jsem právě na koncertě Queenů. Doporučuji všem si na tento film zajít do kina, jen tam má tu správnou atmosféru.

K. Šálková, 2. A