Školní akademie - poděkování

Vrchol oslav 70. výročí založení našeho gymnázia, školní akademii, máme úspěšně za sebou. Všem aktérům, kteří se podíleli na její přípravě i samotné realizaci před nabitým hledištěm, patří náš mimořádný dík a slova uznání.
Děkujeme moderátorům celé akce Bohdance a Karlovi, pěveckému sboru, klarinetistům a saxofonistům dechového souboru, Elišce a Sofi, mexickým tanečnicím a tanečníkovi ze 4. A, „smutnému muži“, klavíristkám Karin a Kláře, všem skvělým hercům čísla, ve kterém jsme si připomněli nespočet akcí, které žáci během studia zažívají, smyčcovému souboru, tanečnicím a tanečníkům ze 3. A, čtveřici akrobatů, odzemkáři Matějovi a jeho hudebnímu doprovodu i tanečnicím z 1. a 2. ročníku.
Velký dík patří dále Mgr. Jiřímu Ročákovi za výzdobu celého kulturního domu, zvukaři a jeho týmu, tvůrcům prezentací, obsluze počítače, fotografům a kameramance i všem „neviditelným“ pomocníkům, bez kterých by celá akce nemohla být taková, jaká byla.
Vám všem zmíněným srdečně děkujeme za to, že vás máme a že jste takoví, jací jste. Díky vám má naše práce smysl.

Taťána Janáčková, David Polách

Ke všem zde vysloveným poděkováním, které mi mluví ze srdce, s dovolením obou autorů připojím ještě jedno - Táňo a Davide, mé velké poděkování za náročnou práci se všemi aktéry nejen pátečního dění, za úžasný program, který  díky vám dvěma i vašim svěřencům, účinkujícím, navodil nádhernou atmosféru v celém sále. Byli jste prostě úžasní. Děkuji.

Eva Cepková, ředitelka školy