Sportovní úspěchy

ZÁVĚR ROKU 2017 VE ZNAMENÍ SPORTOVNÍCH ÚSPĚCHŮ

Konec kalendářního roku ve středoškolském sportu sebou tradičně nese celou řadu soutěží a dalších sportovních akcí. Ani v závěru roku 2017 tomu nebylo jinak. Většiny těchto soutěží se zúčastnili i studenti našeho gymnázia. Je potřebné zdůraznit, že ve většině z nich se neztratili, ba naopak zaznamenali v nich vynikající výsledky. Pojďme si je zrekapitulovat.

Začneme kolektivními sporty, ve kterých musíme na prvním místě zmínit basketbal. Družstvo našich hochů nejprve zvítězilo v okresním kole a poté obsadilo vynikající 4. místo v krajském kole basketbalu, které letos proběhlo v Kroměříži. Náš basketbalový tým také s přehledem vyhrál tradiční basketbalový turnaj na GJP ve Slavičíně.

V okresním kole odbíjené družstvo našich hochů obsadilo 3. místo.

Družstvo hochů se také zúčastnilo zlínského turnaje v malé kopané, ve kterém obsadilo celkové 5. místo.

Florbalový tým našeho gymnázia tvořený převážně mladšími ročníky (prvními a druhými) obsadil 6. místo v letošním okresním kole KB Florbal Challeng.

Vynikajících úspěchů také dosáhli naši studenti v individuálních sportech. Závěr roku tradičně patří skoku vysokém - Vánoční laťce na SOU Slavičín. Tu letošní jsme vyhráli v obou kategoriích. V kategorii dívek jsme obsadili první dvě místa - zvítězila Veronika Ovesná, na druhém místě skončila Nikola Stružková. Naše třetí reprezentantka Iveta Kamenčáková ještě obsadila 4. místo.

V kategorii hochů zvítězil Tomáš Procházka.

VÁNOČNÍ TURNAJE VE VOLEJBALU A SÁLOVÉ KOPANÉ

V předvánočním týdnu se na našem gymnáziu odehrávají tradiční mezitřídní turnaje v odbíjené a malé kopané. Ani v tomto školním roce tomu nebylo jinak.

V tomto ročníku byli jasnými vítězi obou turnajů týmy 3.G.

Pořadí volejbalového turnaje bylo následující:

1. místo – 3.G

2. místo – 4.G

3. místo – 1.A

Pořadí turnaje v sálové kopané: 1. místo – 3.G, 2. místo – 4.G, 3.místo 1.A +1.B

Všem reprezentantům našeho gymnázia blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Ing. Pavel Charvát