Úspěchy v krajském kole soutěže Eurorebus

Dne 9. 4. 2018 se uskutečnilo krajské kolo 23. ročníku vědomostní soutěže Eurorebus v Olomouci. V této soutěži se utkávají jednotlivci, školní třídy i celé školy. Naši školu reprezentovalo 7 jednotlivců a zástupci 6 tříd v kategorii středních škol. Školní třídu zastupuje trojice reprezentantů delegovaných třídou. Největších úspěchů dosáhli v soutěži jednotlivců Marek Hnaníček (3. G), který svou kategorii vyhrál a Ota Ščuglík (1.B) obsadil 4. místo. V soutěži tříd zvítězila třída 1. B ve složení Ota Ščuglík, Josef Holba a Jiří Sáblík před třídou 4. G. Třídu 4. G reprezentovali Jakub Janáč, Jan Slánský a Matouš Raška. Všíchni jmenovaní studenti postupují do celostátního kola, které se uskuteční 5. 6. 2018.

Blahopřejeme a děkujeme všem studentům, kteří se soutěže Eurorebus zúčastnili, za reprezentaci školy.

Za PK zeměpisu Mgr. Jitka Pechancová