Dny otevřených dveří

Online den otevřených dveří

Vážení rodiče, milí žáci,

srdečně Vás zveme na den den otevřených dveří, který vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci proběhne tentokrát "online formou".

Odkazy na online setkání budou aktivní v pátek 12. února od 9:00 do 11:00 hodin a od 14:00 do 16:00 hodin.

POSKYTNEME Informace o

- českém jazyku, hudební výchově a výtvarné výchově

- matematice, fyzice a informatice

- anglickém, německém a ruském jazyku

- biologii a chemii

- dějepisu a základech společenských věd

- zeměpisu a tělesné výchově

- životě školy - setkání se studenty

- přijímacím řízení a přípravných kurzech - vedení školy

Jak se připojit?

Přes notebook nebo stolní počítač

• nemusíte instalovat žádný program,
  • po "kliknutí" na uvedený odkaz se můžete připojit přímo z internetového prohlížeče (nejlépe Microsoft Edge nebo Google Chrome) - stačí vybrat nabídku "Pokračovat v tomto prohlížeči".

Přes mobilní telefon

• po otevření odkazu budete vyzváni k instalaci aplikace Teams,
  • poté stačí napsat Vaše jméno, pak budete připojeni.

V případě jakýchkoliv technických problémů, prosím, volejte na číslo 577 320 572 nebo 732 405 047. Rádi Vám poradíme.

Krátká virtuální prohlídka školou je přístupná na kanálu YouTube, stejně tak jako další videa a fotografie ze školních akcí (viz níže).

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

AKCE, NA KTERÉ SE NEZAPOMÍNÁ ....

Další informace k 1. kolu přijímacího řízení, k podání přihlášky a také k přípravnému kurzu ke zkouškám najdete zde.

Další informace ohledně studia na naší škole najdete v příloze níže, na těchto webových stránkách v sekci Studium nebo dotazem na emailu j.strnadova@gymnazium-vk.cz, telefonu 577 320 572.