Hledat na webu


Kalendář akcí

5.
Březen

Více informací o přípravném kurzu zde.

12.
Duben

Informace o PZ a přijímacím řízení zde.

13.
Duben

Informace o PZ a přijímacím řízení najdete zde.

Zobrazit vše

Důležitá oznámení a aktuality

1.3.2021

Na volební období 2021-2023 byli do školské rady navrženi tito kandidáti:

28.1.2021

Pololetní klasifikace je zpřístupněna na www.gymnazium-vk.cz - Bakaláři – Klasifikace.

18.1.2021

Milí žáci 9. tříd základních škol,pro ty z Vás, kteří se budete v roce 2021 hlásit ke studiu na Gymnáziu Valašské Klobouky, pořádáme zdarma přípravný kurz k těmto zkouškám.

3.3.2021

Začátek druhého pololetí ve výuce anglického jazyka je vždy spojen s konverzační soutěží. Letošní školní rok přinesl novou výzvu v podobě online výuky, která se samozřejmě promítla i do soutěže. Školního kola, které proběhlo 2. 3. 2021, se zúčastnilo 10 studentů. Vybrat vítěznou dvojici nebylo jednoduché, přesto se porota jednoznačně shodla a zvolila Adélu Vilímkovou z 2. B a Jana Ovesného z 1. A, kteří nás budou dále reprezentovat v okresním kole konverzační soutěže ve Zlíně. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně štěstí. Ostatním studentům děkujeme za účast a příjemně strávené dopoledne.

1.3.2021

V lednu 2021 se naše studentka Klára Nováková ze 3.A zúčastnila školního kola a následně okresního kola Geologické olympiády, kterou uspořádala Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity. Klára v okresním kole obsadila krásné 3. místo. Počty postupujících do krajského kola z důvodu pandemické situace však zatím nebyly určeny.

1.3.2021

17. února 2021 proběhlo okresní kolo Zeměpisné olympiády pod taktovkou Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Na rozdíl od předcházejících ročníků se soutěž konala online formou a místo dvojice mohla školu reprezentovat hned trojice studentů. Naši školu v kategorii D (středních škol) reprezentovali Ota Ščuglík (4.B), Ondřej Raška (4.A) a Klára Nováková (3.A). I letos naši zástupci navázali na úspěchy z minulých let. Změřili své síly v práci s mapou, zeměpisných znalostech i praktické části. Nejlepšího výsledku dosáhl Ota Ščuglík, který se umístil na 1.místě, dále Ondřej Raška na 4. a Klára Nováková na 5. místě. Dle srovnání výsledků dalších okresů Zlínského kraje má Ota velmi dobré vyhlídky v krajském kole.

17.2.2021

Většině soutěží a olympiád vystavila současná situace stopku. Naštěstí se mezi ně neřadí Olympiáda v českém jazyce. Studenti naší školy jsou totiž jejími pravidelnými a úspěšnými účastníky. Okresní kolo proběhlo tentokrát online formou a barvy naší školy hájily dvě studentky – VENDULA MACHALOVÁ a KLÁRA VIČANOVÁ. Výsledky jsou čerstvé a pro naši školu velmi radostné. Letošní maturantka VENDULA MACHALOVÁ opět zabodovala a po úspěších z minulých let si z okresu odnáší nádherné 2. místo a zasloužený postup do další fáze soutěže. Srdečně gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

9.2.2021

Na základě opatření MŠMT z 29. října 2020 ohledně prodloužení funkčního období stávajících členů školských rad a realizace voleb do školských rad s funkčním obdobím od roku 2021 vyhlašuje ředitelka školy volby do Školské rady Gymnázia Valašské Klobouky za zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilé žáky a pedagogy školy.

Zobrazit vše

Gymnázium Valašské Klobouky

Škola s tradicí

 

 • 70 let historie
 • 4leté studium
 • Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyty
 • Zapojení do programu ERASMUS+
 • Fakultní škola Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
 • Partner British Council a účastník věrnostního programu Addvantage
 • AIESEC
 • Sportovní hala s horolezeckou stěnou
 • Nepovinné předměty a zájmové kroužky
 • Studentský časopis
 • Vlastní jídelna

 

 

Partner EU Partner MMR Partner Zlínský kraj Partner Zkola