Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Objednání stravy

Menu

Objednání stravy ve školní jídelně gymnázia

 

Základní instrukce k internetovým objednávkám obědů a platbám kreditu

 

  • Adresa elektronického objednávkového systému (iCanteen): http://strav.gymnazium-vk.cz:8080
  • Bankovního účet školní jídelny: 107-9740650237/0100 (Komerční banka)

 

1. Způsob úhrady stravného

 

  • Převodním příkazem z bankovního účtu (doporučený způsob) na bankovní účet školní jídelny. Pro přiřazení kreditu ke strávníkovi je nutné při platbě na účet školní jídelny zadat správný variabilní symbol.
  • Hotovostí u vedoucí školní jídelny (ve výjimečných případech), minimální částkou 300,-Kč (út, čt vždy od 7:00 do 7:50 hodin a od 11:00 do 12:00 hodin)
Pozor – důležité: termín splatnosti bankovního příkazu je nutné nastavit tak, aby měl žák dostatečný „osobní kredit“ a bylo mu umožněno v elektronickém objednávkovém systému provádět objednávání stravy. Aktuální výši kreditu je možné vidět po přihlášení do osobního účtu strávníka. Pokud nemá strávník předplacen osobní kredit, není mu umožněno další objednávání obědů, tzn., neobdrží následně stravu, a to až do doby dalšího zaslání a následného PŘIPSÁNÍ peněz na účet školní jídelny.

2. Objednávky obědů

  • Strávníci si mohou obědy objednávat a rušit prostřednictvím internetu (počítač bude k dispozici i ve školní jídelně) a to do 14:30 hod. na další den. Mají také možnost sledovat, ve kterých dnech odebrali stravu.
Např. v pondělí v 14.30 hod. lze provést objednávku na úterý. Tentýž den v 14.31 hod. lze provést objednávku už jen až na středu a samozřejmě na další následné dny. Na pondělí lze objednávat nejpozději jen předcházející pátek do 14:30 hod, nikoli v sobotu či neděli.

3. Odhlašování ze stravování

  • Odhlášení je možné pomocí internetu - načtením příslušného dne a kliknutím na odkaz „zrušit 1ks oběd ...“ 
  • V případě nemoci je možno provést odhlášení také telefonicky na 577 330 570 do 8:00 hod. u vedoucí školní jídelny.

 

4. Ostatní

  • Pokud žák (strávník) prvního dne nemoci nestihne odhlásit stravu, má možnost si zákonný zástupce (rodič) vyzvednou oběd s čipem do vlastních jídlonosičů v době od 11.00 – 12.00 hodin.
  • Žáci mají nárok na dotovanou stravu pouze v době řádného vyučování, kdy jsou fyzicky přítomni ve škole.
  • Studenti maturitních ročníků po ukončení studia mají nárok na dotovanou stravu pouze ve dnech konání maturitní zkoušky/ písemné a ústní/. V době mimo maturitní zkoušky mohou obědy čerpat za plnou cenu.

Neodhlášené obědy propadají a nelze zpětně nárokovat odhlášení!