Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám 2020

Milí žáci 9. tříd základních škol,
pro ty z Vás, kteří se budete v roce 2020 hlásit ke studiu na Gymnáziu Valašské Klobouky, pořádáme  zdarma přípravný kurz k těmto zkouškám.

Kurz je dvoudenní a uskuteční se v pátek 27. 3. a 3. 4. 2020 v době od 14:00 do 17:00 hodin. V každém z obou dnů  bude zaměřen jak na přípravu z učiva matematiky, tak z českého jazyka a literatury. V rámci kurzu budete současně pracovat s testovými úlohami, které  jsou obdobou úkolů z minulých ročníků přijímacích zkoušek.

Ke kurzu se můžete přihlásit již nyní emailem na adresu: j.strnadova@gymnazium-vk.cz. Do předmětu zprávy vepište "Přípravný kurz PZ 2020", do zprávy uveďte text „Přihlašuji se k přípravnému kurzu ve dnech  27.3. a 3. 4. 2020 (případně jen jeden den)". Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, ZŠ a mailový a telefonický kontakt na rodiče, popř. jiné zákonné zástupce.

V případě dotazů se obraťte na paní Mgr. Janu Strnadovou: tel.: 577 320 572, email j.strnadova@gymnazium-vk.cz.