AIESEC

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí. Byla založena roku 1948 a nyní působí ve více než 127 zemích světa.

Českým studentům zprostředkovávámezahraniční kulturní stáže, kde mohou poznat zvyky jiných národů a vylepšit si cizojazyčnou konverzaci, čipracovní stážena zahraničních firmách. Pro zahraniční studenty realizujemeprojektya také jim umožňujeme pracovat v jedné z firem České republiky.

Na podzim roku 2012 vznikla na Gymnáziu Valašské Klobouky zatím jediná středoškolská pobočka na světě, která patří pod AIESEC Zlín a pomáhá s realizací projektů jako např. EDISON nebo SPEAK!

Od té doby již byly na Gymnáziu ve Valašských Kloboukách zrealizovány tyto projekty:
EDISON: listopad 2012, únor 2013, červen 2013, červen 2014, únor 2015, září 2016, červen 2017, leden 2018
SPEAK!: březen 2013, červenec 2015

Členové:

Vendula Machalová, 1.B
Bára Řepová, 1.B
Anna Dorňáková, 1.B
Jakub Naňák, 1.A
Lukáš Chromík, 1.A
Anna Čížová, 1.A
Karolína Solařová, 2.B
Marek Cícha, 3.G
Terezie Tulpová, 3.G
Lucie Žáčková, 3.G
Sabina Tvarůžková, 4.G

Kontakt:

Karolína Solařová
karolina.solarova@aiesec.cz

Najdete nás také na facebooku!