Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Majáles

Menu

V pátek 26. května 2023 se uskutečnil 6. ročník Valašskoklobuckého majálesu. Tentokrát jsme se s pořadatelskou třídou 3.B přenesli jako piráti a námořníci na moře.

Počasí akci přálo, a tak byla návštěvnost velká a na své si přišli všichni.

Program Majálesu zahájila vystoupení tříd gymnázia, Dětského domova Smolina, skupiny Exenity a také dětí ze základních škol ve Valašských Kloboukách a Francově Lhotě. Nechyběla ani ukázka psích triků, pěvecké vystoupení Natálie Bothové a sboru gymnázia. Nakonec vystoupila cimbálová muzika Počúvaj složená z části z žáků našeho gymnázia.

Nezapomnělo se ani na ty nejmenší, kteří si mohli zasoutěžit v přetahovaní lanem jako správní piráti, bylo připraveno také malování na obličej, malování na auta a tetování, které se líbilo i dospělým.

K tanci nám zazpívala a zahrála Kamila Polonyová s kapelou a následovaly skupiny Šamat a Vyhoď blinkr. Celý večer pak zakončil DJ Labman.

 

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli, třídě 3.B, jejich rodinám a přátelům, sponzorům, městu Valašské Klobouky a Klubu rodičů, bez kterých by tato akce nemohla proběhnout.

 

Za celý organizační tým Klára Lysáčková, Nela Sporková, Žaneta Fritschková.

 

Poděkování sponzorům:

Snow and Bike Lukáš Zádrapa, VACGEO, TVD – Technická výroba, a.s., Krajčí – Brambůrky, Riviera tour s.r.o., Matex Val. Klobouky, CHVD Důbrava Val. Klobouky, Obklady a dlažby, Austin Powder, JZD Francova Lhota, KOLEX cyklosport Val. Klobouky, SUOB s.r.o., Dr. Max, CEBES a.s., Řeznictví a uzenářství Ritter, Autoopravna Šemoda, Pizzerie Anděl, Cardboard s.r.o. , OCEL-HAL s.r.o., DOORS CZ s.r.o., Květinářství Valašské Klobouky, Pekařství Střelná, Veloservis KAMLER, SumiRiko AVS Czech, autoškola Beňo, elektro Horní Lideč, Petr Vaněk-Okna- Dveře s.r.o., SPORTEX TEXTIL Horní Lideč, Textil Francova Lhota, Truhlářství Trochta, Market Pila Lidečko, ORTO plus s.r.o., Knihkupectví Bureš, Prodej domů a solárních panelů,  Filipovy iphony

 

https://eu.zonerama.com/ibelonova/Album/9844145

https://photos.google.com/share/AF1QipMMonEUXG82TeEScO0eDC9UmCHPrg_Nr_xth3dE163tIDFO9TkqgyTHdMQ8Ucymjg?key=WnpHX0s4RTJzbFQxQzdGdUZnc0NVYW5iRmFEOWRR